Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, młodej i prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent/ka Zarządu

Nr ref.: 24077
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • koordynacja obiegu dokumentów w firmie, prowadzenie dokumentacji
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami usług
  • przygotowywanie analiz rynku polskiego i angielskiego pod kątem możliwości rozwoju biznesu / wprowadzania nowych produktów
  • współpraca z partnerami biznesowymi w Polsce i Anglii
  • wsparcie Zarządu w realizowaniu bieżących zadań
  • aktywne uczestnictwo w aktualnych projektach biznesowych
  • przygotowywanie raportów, analiz, zestawień na potrzeby Zarządu

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji w języku angielskim (kontakt z bankami, urzędami)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • samodzielność i inicjatywa
  • komunikatywność

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia doskonalące

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)