Asystent/ka Zarządu - z j. rosyjskim

Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.

Łódź, łódzkie

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych
dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata\ki na stanowisko:

Od: Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania

  • administracyjne wsparcie Zarządu w pracach bieżących
  • organizacja i obsługa spotkań
  • obsługa sekretariatu
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • przygotowywanie pism oraz sporządzanie zarządzeń
  • przygotowanie dokumentów oraz organizowanie zagranicznych wyjazdów
  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność
  • skrupulatność, terminowość, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • telefon służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.