Asystent/ka z językiem rosyjskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, Bolesławiec, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica, Bolesławiec

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza na rok)
  • Benefity pozapłacowe takie jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z dużą ilością wyzwań zawodowych (projekt greenfield)
  • Budowanie firmy od podstaw
  • Częsty kontakt w języku rosyjskim (kontakt z siedzibą firmy)
  • Miejsce pracy: Nowogrodziec

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. rok
  • Znajomość języka rosyjskiego - min. B2/C1
  • Znajomość języka angielskiego - min. B1
  • Znajomość języka polskiego - min. B2/C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu, wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynowanie pracy w zakresie sprawnego funkcjonowania Biura Dyrektora Zakładu
  • Koordynacja, organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej - koordynowanie procesu obiegu dokumentów oraz archiwizacji dokumentacji
  • Tworzenie podsumowań, prezentacji i procedur na potrzeby Dyrektora Zakładu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki w relacjach z biznesowymi partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Realizacja zadań zleconych przez Dyrektora Zakładu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials