Asystent/ka z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klientów
  • Dokonywanie rejestracji płatności faktur
  • Wyjaśnianie zapytań/nieścisłości związanych z terminowością płatności
  • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • Realizacja zadań według wewnętrznych i zewnętrznych standardów rachunkowości oraz wymagań ustawowych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od zaraz
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na różnego rodzaju produkty i usługi)
  • Pakiet szkoleń wdrażających

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego (min. B2) i j. angielskiego (min. B1) - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów lub wykształcenie (finanse, bankowość, księgowość)
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywność oraz umiejętności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials