Asystent/-ka z j. włoskim

Progresso Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Koordynację zagadnień administracyjno - biurowych,
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy,
• Przygotowywanie zestawień i raportów,
• Przygotowywanie dokumentów
• Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
• Współpracę z innymi działami firmy,
• Wykonywanie tłumaczeń.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie – mile widziane wyższe
• Znajomość MS Office oraz urządzeń biurowych
• Operatywność i samodzielność
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy, myślenie analityczne
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat