asystent/-ka z biegłym językiem angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, mającego siedzibę w Centrum Warszawy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Nr ref.: 27249
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • prace biurowe i admministracyjne
  • przygotowywanie prezentacji i innych dokumentów w związku z realizowanymi projektami
  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów wg wytycznych
  • przygotowywanie korespondencji wychodzącej wg wytycznych
  • prowadzenie i organizacja kalendarzy przełożonych
  • organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych
  • dokonywanie tłumaczeń
  • prowadzenie i aktualizacja baz danych
  • pomoc innym członkom zespołu

Oczekiwania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office - weryfikowane testem
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • dokładność, skrupulatność
  • podzielność uwagi
  • chęć uczenia się, otwartość na nowe zadania
  • umiejętność sprawnego koordynowania wielu dynamicznych projektów jednocześnie
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych
  • umiejętność wyznaczania zadaniom właściwych priorytetów
  • bardzo dobra, efektywna organizacja pracy

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową przez Randstad na min. rok

  • ciekawą, rozwijającą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od zaraz w centrum Warszawy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)