asystent/ka wsparcia działu sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37095
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • czynności pomocnicze związane z administracyjną obsługą działu sprzedaży
  • wsparcie działu sprzedaży
  • wsparcie w kontaktach z innymi działami firmy
  • tworzenie zestawień na potrzeby działu

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne – dodatkowy atut!
  • mile widziane osoby z wykształceniem z zakresu informatyki
  • doświadczenie w podobnych pracach – mile widziane!
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • otwartość na zmiany
  • sumienność, dokładność, punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy na 3 miesiące z możliwością pozostania po tym okresie w strukturach firmy
  • gotowość do podjęcia pracy w elastycznym systemie czasu pracy
  • mile widziani dyspozycyjni od poniedziałku do piątku studenci

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej tzw. umowy zlecenia tymczasowego
  • praca w elastycznym systemie czasu pracy – poszukujemy osób w pełni dyspozycyjnych!
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość w późniejszym terminie pozostania w strukturach firmy
  • terminowe wynagrodzenie
  • indywidualną opiekę konsultanta zajmującego się procesem rekrutacyjnym
  • możliwość zebrania doświadczenia w firmie o wysokiej pozycji na rynku motoryzacyjnym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)