Asystent/ -ka w dziale zarządzania Galerii Ostrovia

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
* Pamiętaj, szukamy osób do pracy w Ostrowie Wielkopolskim! *

Twoje zadania

  • Obsługa poczty przychodzącej/wychodzącej
  • Obsługa sekretariatu
  • Kolportaż materiałów reklamowych na terenie centrum
  • Wprowadzanie aktualnych danych centrum
  • Udzielanie podstawowych informacji klientom centrum
  • Kontrola zewnętrznych firm pod względem jakości wykonywanych usług
  • Koordynacja i kontrola działań marketingowych (np. eventów, ankiet, akcji itp.) w Galerii Ostrovia
  • Kontakt z prasa, PR, wykorzystywanie komunikacji online

Co oferujemy:

  • wdrożenie do pracy ok. 1 m-c i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • wynagrodzenie od 3.500 PLN brutto w zależności doświadczenia i znajomości języków

Twój profil

  • Ukończone studia wyższe (mile widziane z zakresu marketingu)
  • Dobra znajomość j. niemieckiego i/ lub dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i asertywność
  • Własna inicjatywa, kreatywność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel