ASYSTENT/KA W DZIALE ZAKUPÓW

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Administracja dokumentów.
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowych
  • Przygotowywanie raportów, porównań, zestawień oraz dokumentów wewnętrznych dla kupców branżowych.
  • Tworzenie prezentacji.
  • Wsparcie dla kupców branżowych w kontaktach z dostawcami i wewnątrz firmy.
  • Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w sprawach realizacji zamówień.
  • Wystawianie zamówień w systemie QAD.

WYMAGANIA
  • Status studenta- tryb: niestacjonarne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość Excel, Word, PowerPoint.
  • Zdolności analityczne.
  • Dokładność, skrupulatność.

OFERUJEMY
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Udział w imprezach firmowych.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie