Asystent/-ka w Dziale Zakupów

HAGS Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Archiwizacja i kompletowanie dokumentów
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Wsparcie pracy Działu Zakupów
  • Kontakty z dostawcami
  • Przygotowywanie analiz ofert, raportów, zestawień
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w działach zakupów/logistyki lub zainteresowanie w/w tematyką
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie (kierunki techniczne, ekonomiczne)
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, Excel)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu, samodzielność, chęć nauki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie