asystent/ka w dziale planowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego warszawskiego klienta międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

asystenta/ki w dziale planowania

Nr ref.: 37669
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kontakt telefoniczny i mailowy z siedzibami firmy w innych krajach (Europa, Ameryka, Afryka)
  • sporządzanie raportów analiz i ad hoc
  • usprawnianie procesu raportowania
  • kontakt z fabrykami
  • tworzenie prezentacji w Power Point

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć pracy w międzynarodowym środowisku
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową na okres 1 roku
  • pracę w prężnym, międzynarodowym srodowisku
  • możliwość korzystania z benefitów
  • rozwojową pracę pod nadzorem specjalisty

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)