asystent/ka w dziale planowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37744
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • bieżące wsparcie różnych zespołów
  • raportowanie
  • podstawowe działania planistyczne

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość jęz.angielskiego
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • samodyscyplina
  • umiejętność określania priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:
  • praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • zdobycie doświadczenia w środowisku biznesowym
  • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • umowa na 4 miesiące (od 01.06.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)