asystent/-ka w dziale ofertowania i umów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyka, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 23998
Praca stała
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:
  •  przygotowanie ofert przetargowych
  • analiza specyfikacji warunków zamówienia pod względem formalno - prawnym
  • koordynowanie obiegu dokumentów przetargowych- składanie ofert, polisy, zaświadczenia
  • udział w postępowaniach przetargowych
  • tworzenie kosztorysów ofertowych

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel)
  • samodzielność, rzetelność, sumienność
  • atutem będzie znajomość prawa o zamówieniach publicznych i znajomość programu do kosztorysowania

Oferta:
  •  stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szerokie możliwości podnoszenia swoich kompetencji
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • prace w stabilnej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)