Asystent/ka w dziale księgowości

RST Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Jesteśmy RST Software Masters - firmą IT która zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych, komunikatorów czy platform społecznościowych. Dążymy do tego aby zostać Software Masters - nie zadowala nas bycie tylko dobrymi. Chcemy być jak najlepsi, dlatego cały czas się rozwijamy i dzielimy wiedzą.

Miejsce pracy: Wrocław

Co będzie należało do Twoich zadań?

• weryfikacja i wprowadzanie faktur do systemu,
• rozliczanie faktur pracowników,
• księgowanie wyciągów bankowych spółek,
• segregowanie, porządkowanie i archiwizację zaksięgowanych dokumentów,
• pomoc w bieżących zadaniach księgowych,

Czego od Ciebie oczekujemy?

• podstawowej wiedzy z zakresu zagadnień finansowo-księgowych,
• wykształcenia kierunkowego (studia na kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia) - w trakcie lub ukończonych,
• znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel,
• chęci rozwoju i nauki w pracy na stanowisku księgowej, a my reszty Cię nauczymy :)

Co chcemy Ci zaoferować?

• pracę i naukę w zespole księgowo - kadrowym, który zawsze służy pomocą,
• umowę zlecenie na kilkanaście godzin tygodniowo (wymiar czasu do ustalenia, możliwość umowy o pracę na cały etat w przyszłości),
• elastyczny czas pracy dopasowany do Ciebie,
• codziennie śniadania, nieograniczoną ilość kawy, herbaty, wody

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.