Asystent/-ka w Dziale Księgowości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Kontrola prawidłowości dokumentów finansowych i ich obiegu, w świetle obowiązujących przepisów
  • Ewidencja dokumentów zakupu, analiza rozrachunków z dostawcami wraz z uzgadnianiem sald
  • Współpraca z kontrahentami w zakresie płatności zobowiązań
  • Rozliczanie pracowników z delegacji oraz zaliczek pobranych na zakupy
  • Księgowanie raportów kasowych
  • Bieżące wystawianie faktur sprzedażowych
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby NBP
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz współpraca z audytorami
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z pracą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Ekonomia, Finanse i Rachunkowość);
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wiedza z zakresu księgowości, podatków, prawa pracy etc,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Dokładność, rzetelność , terminowość;
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie;
  • Narzędzia niezbędne do podjęcia pracy;
  • Przeszkolenie i wsparcie w początkowym okresie zatrudnienia
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.