Asystent/ka w dziale kadr i administracji biura

Workingo Sp. z o.o.

53-111 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę chętną do pracy przy obsłudze administracyjnej biura oraz pomocy w dziale kadr i płac.

Zakres obowiązków:

• Ogólna administracja biura

• Wsparcie zarządu w realizacji bieżących działań

• Pomoc w dziale kadr i płac

• Udział i wsparcie w zakresie rekrutacji pracowników

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

• Stabilne zatrudnienie

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Możliwość nabywania doświadczenia w obszarze rekrutacji oraz w pracy przy zróżnicowanych projektach

Wymagania

Oczekujemy:

• Pierwszego doświadczenia przy rekrutacjach i/lub w obszarze kadr i płac

• Wysoko rozwiniętych umiejętności współpracy i komunikacji

• Pozytywnego nastawienie do ludzi

• Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin

• Dobrej organizacji pracy

• Dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel oraz środowiska Windows

• Prawo jazdy kat. B wraz z umiejętnością bezpiecznego prowadzenia pojazdów

• Znajomości języka obcego (niemiecki lub angielski lub rosyjski)

• Otwartości na nowe zadania

• Zaangażowania

• Dokładności

• Sumienności

• Odpowiedzialności

Mile widziane:

• Znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego

• Pomysłowość i zapał do działania

• Chęć nauki i rozwoju w obszarze HR twardym i miękkim

• Umiejętność pozyskiwania informacji

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja