Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby do wewnętrznego działu HR:

asystent/ka w dziale HR

Nr ref.: 40385
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem firmy
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
  • umieszczanie ogłoszeń
  • selekcja nadesłanych aplikacji
  • wywiady telefoniczne i spotkania z kandydatami
  • współpraca z innymi działami firmy (księgowy, finansowy)
  • przygotowywanie raportów
  • praca w Warszawie i Czermnie (województwo świętokrzyskie) np. 3 dni w Warszawie, 2 dni w Czermnie (w zależności od potrzeb)

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (najlepiej w firmie produkcyjnej, logistycznej lub na gruncie agencji pracy)
  • wiedza z zakresu miękkiego HR
  • zdolności organizacyjne, motywacja do pracy, sumienność
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane
  • gotowość do pracy w dwóch lokalizacjach: Warszawa i Czermno

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • początkowo zatrudnienie za pośrednictwem agencji, następnie przejęcie przez Klienta
  • praca stała, w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)