Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent/ka w dziale HR

Nr ref.: 34222
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wałbrzych

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie akt osobowych
  • rozliczanie czasu pracy
  • zajęcia komornicze
  • obsługa e-recruiter
  • obsługa programu TETA

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:
  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)