Asystent/ka w Dziale Finansowym

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

  • Kontakt z klientami oraz pracownikami obsługiwanych spółek w sprawach finansowo-księgowych
  • Współpraca z działem controllingu, raportowania
  • Koordynowanie przepływu dokumentów księgowych
  • Weryfikowanie  dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Wsparcie w pracy działu księgowości

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub C1
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Doświadczenie w pracy (lub na praktyce) w księgowości, w szczególności w Shared Service Center - mile widziane
  • Mile widziani studenci lub absolwenci kierunków związanych z finansami, rachunkowością

Oferujemy:

  • Umowę cywilnoprawną z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę
  • Pracę w otoczeniu ekspertów w swojej branży
  • Wykorzystywanie znajomości języka angielskiego w codziennej pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej organizacji z rozbudowanymi strukturami finansowymi
  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

Numer referencyjny: AF/09/WA1
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.