Asystent/ka w Biurze Zarządu

Ameet Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niekwestionowanym liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane są w 25 językach w ponad 40 lokalizacjach na świecie. Współpracujemy z wieloma licencjodawcami takimi jak: The LEGO® Group, The Walt Disney Company, Mattel, co czyni nasze produkty wyjątkowymi i daje gwarancję najwyższej jakości.

Obecnie do naszego biura poszukujemy:
Asystenta/ki w Biurze Zarządu

Miejsce pracy: Łódź

Zadania i obowiązki:

  • Wsparcie organizacyjne oraz administracyjne pracy Biura Zarządu
  • Koordynowanie podróży służbowych
  • Organizacja spotkań z kontrahentami
  • Przygotowanie agendy, odpowiednich materiałów i informacji na spotkania
  • Dbanie o terminowość zadań i właściwy obieg dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą
  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Praca w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci
  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak: The Walt Disney Company, The LEGO Group
  • Praca w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu
  • Praca biurowa w godzinach 9.00-17.00

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat