asystent/ka w biurze rachunkowym

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, czołowego biura rachunkowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29697
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

• realizacja zadań według wewnętrznych jak i zewnętrznych standardów rachunkowości oraz wymagań ustawowych
• obsługa administracyjna biura

Oczekiwania:

• wymagane wcześniejsze doświadczenie w biurze rachunkowym
• znajomość programu Excel.
• zdolność do pracy wielozadaniowej
• umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej
• odpowiedzialność za powierzone obowiązki, uczciwość

Oferta:

• umowę o pracę tymczasową
• stabilne warunki pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie• umowę o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zatrudnienia na stałe po okresie próbnym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)