Asystent/-ka tłumacza przysięgłego języka niemieckiego

LingConnect

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Tłumaczeń LingConnect zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław lub praca zdalna

Opis stanowiska:

  • Oferta kierowana jest do absolwentów oraz studentów ostatnich lat filologii germańskiej/lingwistyki stosowanej. Od kandydatów nie oczekujemy wieloletniego doświadczenia, ale doceniamy chęć do nauki i motywację do zdobywania doświadczeń w dziedzinie tłumaczeń. Praca w biurze tłumaczeń we Wrocławiu lub praca zdalna.

Zakres czynności:

  • Wykonywanie tłumaczeń prostych tekstów
  • Weryfikacja tłumaczeń pod względem technicznym (sprawdzanie kompletności tłumaczenia, pisowni, poprawności formatowania itp.)
  • Przygotowywanie plików do tłumaczenia
  • Dokumentowanie tłumaczeń

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Poprawna polszczyzna
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, staranność
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Przygotowanie do wykonywania zawodu tłumacza
  • Dostęp do wiedzy z zakresu przygotowania tłumaczeń oraz branżowego słownictwa
  • Komfortowe warunki pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Prezentacja firmy

Firma działa w branży IT i w branży Tłumaczenia.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praktyki / Staż