Asystent(-ka) techniczno-handlowy(-a) B2B (Knurów)

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem zatrudnimy asystentów techniczno-handlowych ds. rynków przemysłowych. Nowym pracownikom powierzymy zadania utrzymywania kontaktów biznesowych – telefonicznych oraz e-mailowych, doradzania klientom przy wyborze określonych produktów technicznych, tworzenia dokumentów handlowych oraz wsparcia procesów logistycznych i akcji marketingowych.

Zaakceptowani kandydaci nawiążą w przyszłej pracy liczne kontakty zawodowe, również ze specjalistami z wiodących koncernów produkcyjnych. Będą współpracować z renomowanymi dostawcami międzynarodowymi. Wejdą na jasną ścieżkę rozwoju zawodowego. Otrzymają możliwość prezentowania i realizacji swoich pomysłów. Spotykając się z różnorodnymi procesami przedsiębiorstwa, uzyskają w firmie fachowe wsparcie. Korzystać będą z jednego z najnowocześniejszych, wiodących systemów informatycznych. Proponujemy zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę. Odpowiednio do zaangażowania, kompetencji oraz jakości świadczonej pracy przyszli pracownicy otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie i dodatkowe świadczenia. Będą mogli skorzystać z prywatnej opieki medycznej, korzystnego ubezpieczenia oraz firmowych eventów.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów samodzielnych, dynamicznych, lubiących kontakty z ludźmi. Czekamy na zgłoszenia kandydatów, którzy w przyszłej pracy motywację czerpać będą z udzielania klientom wsparcia, sprawnej obsługi zapytań i zleceń, wspierania działań marketingowych, a także z rozwoju własnych kompetencji zawodowych.

Oczekujemy, że kandydaci, wykażą się umiejętnością współpracy w zespole, możliwością swobodnej komunikacji w języku angielskim (ewentualnie niemieckim) oraz prawem jazdy kategorii B.

Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy ani szczególnego doświadczenia zawodowego. Pomożemy przyswoić potrzebne wiadomości o wybranych produktach oraz uzyskać lub podnieść kwalifikacje (również przez szkolenia zagraniczne).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting