Opis stanowiska pracy

  • Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych klientów.
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem.
  • Pomoc w bieżącej współpracy z klientami.
  • Budowa i utrzymanie bazy danych klientów.
  • Tworzenie prostych filmów reklamowych.
  • Przygotowywanie raportów.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Umawianie spotkań biznesowych dla szefa sprzedaży.

Wymagania

Od Kandydatki (a) oczekujemy umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet), dobrej znajomości j. angielskiego. Osoba której poszukujemy powinna posiadać znaczące umiejętności interpersonalne oraz łatwość nawiązywania kontaktów i wysoką kulturę osobistą.

Prezentacja firmy

Delta Software Sp. z o.o. to producent i dystrybutor specjalistyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż