Opis stanowiska pracy

Jeżeli lubisz modę i masz doświadczenie w sprzedaży, złóż swoją
aplikację na stanowisko Asystentki Sprzedaży w butiku projektantki Lidii Kality (Warszawa).

Obowiązki:

- Bezpośrednia i fachowa obsługa oraz podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- Uczestnictwo w zmianach aranżacji
- Dbałość o estetykę i ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy
- Obsługa kasy fiskalnej i programów sprzedażowych (zapewniamy szkolenie)
- Przyjmowanie dostaw
- Uczestnictwo w inwentaryzacjach

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci zaoczni)
- Znajomość języka angielskiego
- Zorientowanie na rynek mody
- Wysoka komunikatywność
- Pozytywne nastawienie do ludzi

Prezentacja firmy

LK Designer Shops SA to niezależna spółka projektancka założona p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta