Opis stanowiska pracy

W pgconsulting koncentrujemy się na tworzeniu programów związanych z rozwojem potencjału naszych klientów, zarówno organizacji jak i osób prywatnych, między innymi poprzez szkolenia, coaching, aktywizację zawodową, doradztwo organizacyjne, rekrutację.

Pomagamy przy komercjalizacji pomysłów biznesowych, rozwoju kompetencji pracowników, wdrażaniu standardów obsługi, przeprowadzaniu zmian w organizacji.

Niektóre z naszych usług mogą być współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Więcej informacji o firmie mogą Państwo znaleźć na stronie www.pgconsulting.eu.

W związku z realizacją projektu szkoleniowo-doradczego na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, poszukujemy do swojego zespołu kandydatów oraz kandydatek na stanowisko

Asystent/ka Projektu

Główne zadania:

  • Promocja projektu na terenie województwa
  • Aktywny udział w rekrutacji uczestników
  • Udzielanie informacji nt projektu potencjalnym uczestnikom
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Organizacja pracy biura projektu

Proponujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w unikatowych projektach
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Wymagania

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera (w tym: Word, Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i rzetelność
  • Samodzielność i inicjatywa

Prezentacja firmy

Od 2006 roku zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów doradcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa