Asystent/ka Projektu

Axell Polska

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego Klienta firmy Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o.osoby na stanowisko: Asystent/ka Projektu.

Oferta pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:

- wsparcie procesów administracyjnych związanych z przebiegiem projektu
- przygotowanie dokumentacji projektowej, sporządzanie raportów i zestawień
- tłumaczenie dokumentacji z języka polskiego na angielski i z języka angielskiego na polski
- organizacja i obsługa spotkań i konferencji telefonicznych
- nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
- praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- ciekawe wyzwania w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
- biegła znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
- umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa