Asystent/ka projektanta wnętrz

NANOVO Ewa Duch

42-600 Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby, której zadaniem będzie opracowanie dokumentacji projektowej z zakresu architektury wnętrz - rysunków technicznych oraz specyfikacji, wg wytycznych. Praca zdalna, na początek w systemie umowy o dzieło.
Preferowane osoby z własną działalnością gospodarczą.

Wymagania

- obsługa programu Corel Draw i /lub Auto Cad
- mile widziana obsługa Interi Cad lub Pro100
- terminowość, zaangażowanie, dokładność,

Prezentacja firmy

Pracownia Nanovo - kompleksowe projekty wnętrz i mebli.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Architektura