Asystent/-ka Project Managera

Mediamass 365

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zespół mediamass. to energiczni, kreatywni pasjonaci nowoczesnego e-marketingu. Pracujemy z dużymi, rozpoznawalnymi markami, a także lokalnymi firmami. Tworzymy dla nich skuteczne strategie marketingowe online, zarządzamy wizerunkiem marki w internecie oraz dbamy o komunikację w sieci przez social media. Stale poszerzamy swoje działania o nowatorskie rozwiązania i pomysły.

Szukamy kolejnej energicznej osoby do zespołu.

Twoje zadania i rola w mediamass:

– Współpraca z Project Managerem w realizacji procesów projektowych
– Odpowiedzialność za kalendarz projektowy
– Dbanie o poprawność dokumentów projektowych, tworzenie prezentacji i notatek
– Pomoc w przygotowywaniu raportów, zestawień danych, analiz, interpretacji wyników
– Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

– Komunikatywność i wysoka kultura osobista
– Zdolności organizacyjne
– Kreatywność
– Umiejętność pracy w zespole
– Mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami, trendami konsumenckimi, komunikacją marketingową i dziedzinami pokrewnymi
– Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
– Wyższe wykształcenie lub kontynuacja nauki na końcowym etapie studiów

Czujesz jakbyśmy pisali o Tobie?

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce