Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :
• wprowadzanie danych do systemu na podstawie raportów produkcyjnych
• przygotowywanie raportów produkcyjnych
• przedstawianie wskaźników (efektywność, OEE)
• analiza danych wejściowych z produkcji
• dbanie o poprawność zapisów w systemie

Wymagania

• doświadczenie w planowaniu lub dziale inżynieringu
• bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Access – praca z bazami danych
• wykształcenie min. średnie
• praca na podobnym stanowisku byłaby dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji