Asystent /-ka Prezesa

Axell Polska

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Axell Financial Services Sp. z o.o. należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe w związku z rozwojem poszukujemy dla naszego klienta z branży usługowej; dynamicznej, pełnej energii i sumiennej osoby na stanowisko:

ASYSTENTKA PREZESA

Miejsce pracy: Nadarzyn

Zakres obowiązków:

• efektywne wspieranie Zarządu w codziennej pracy,

• prowadzenie korespondencji , przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,

• zapewnienie właściwego obiegu informacji pomiędzy przełożonym, a innymi pracownikami Spółki oraz instytucjami zewnętrznymi,

• prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych i kadrowych, współpraca z biurem rachunkowym,

• obsługa klienta; przyjmowanie gości, odbieranie telefonów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub na poziomie licencjata,

• biegła znajomość obsługi komputera –Office , sprzętu biurowego,

• wysoka kultura osobista,

• duża samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i prace pod presją,

• proaktywna postawa,

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

• dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

• terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę w zespole profesjonalistów,

• przyjazną atmosferę i stacjonarny charakter pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa