Asystent/ka prawny/a ze znajomością języka niemieckiego

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta - renomowanej kancelarii prawnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonego,
  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych,
  • Korekta oraz edycja dokumentów,
  • Przygotowywanie prezentacji,
  • Wsparcie innych członków zespołu

WYMAGANIA
  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w środowisku międzynarodowym),
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Ms Office,
  • dokładność, skrupulatność.

KORZYŚCI
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony do 31.08.2017 z możliwością przedłużenia,
  • benefity: opieka medyczna, karta Multisport.

Numer referencyjny: 3-12-42218/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.