Asystent/ka Prawny/a w Dziale Praw Podstawowych

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Jeżeli jesteś osobą ambitną, dobrze zorganizowaną, poszukujesz pracy w renomowanej organizacji, która umożliwi Ci zdobycie doświadczenia zawodowego, to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • doradztwo z zakresu praw podstawowych,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych,
  • sporządzanie opinii,
  • bieżąca analiza przepisów i orzecznictwa.

WYMAGANIA
Wymagania:
  • ukończone wyższe studia prawnicze lub studia podyplomowe z obszaru praw człowieka,
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy w podobnym obszarze,
  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

KORZYŚCI
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowądo 30.06.2017r.,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Numer referencyjny: 3-19-41461/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.