Asystent/ka Prawnika (Stażysta)

Scanmed S.A.

Kraków, 30-150, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Zakres Zadań i obowiązków:

  • Wsparcie w bieżącej obsłudze prawnej spółki, z uwzględnieniem prawa spółek;
  • Wsparcie procesu zawierania umów przez spółkę, w szczególności ich: przygotowywanie, rejestrowanie, sporządzanie aneksów do umów oraz wypowiadanie umów;
  • Przygotowywanie i opiniowanie dokumentów prawnych;
  • Współpraca z pozostałymi prawnikami i innymi działami spółki;
  • Obsługa kontaktów z sądami, urzędami, dostarczanie dokumentów;
  • Reprezentowanie spółki we wskazanych zakresach zagadnień.

Wymagania:

  • Status studenta studiów prawniczych (student co najmniej 3 roku studiów)
  • Umiejętność pisania wniosków, pism itp.;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia bezpłatnej praktyki w Dziale Prawnym w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym;
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia;
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.