Asystent/ka posrednika w obrocie nieruchomościami

Strefa Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
asystent/ka pośrednika nieruchomości

Obowiązki

-aktywne zdobywanie ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości,
-wprowadzanie danych do systemu,
-dbanie o promocję pozyskanych nieruchomości,
-prezentacja nieruchomości klientom,
-przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego nieruchomości),
-budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oferujemy
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-szkolenie wdrażające na stanowisko pracy,
-w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji,
-pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole,
-narzędzia potrzebne do pracy,
-elastyczny system pracy,
-wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy

Od kandydatów oczekujemy:

-zainteresowania tematyką nieruchomości
-doświadczenia w kontaktach handlowych,
-bardzo dobrej organizacji na stanowisku pracy,
-samodzielności w działaniu i systematyczności,
-determinacji w realizacji celów
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
-umiejętności prowadzenia negocjacji,
-wysokiej kultury osobistej,
-znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
-prawo jazdy kat B (własny samochód ),
-znajomości topografii miasta Poznania.

Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV ze zdjęciem (plik podpisany imieniem i nazwiskiem).

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Prezentacja firmy

Firma Strefa N powstała na początku 2014 roku. Spółkę utworzyli l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena