Asystent/ka Pionu Likwidacji Szkód

Dekra Praca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania
• Gromadzenie i analiza informacji o szkodzie komunikacyjnej
• Weryfikacja merytoryczna zleceń otrzymanych od towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie likwidacji szkód z ubezpieczenia OC/AC
• Ustalanie terminów oględzin z poszkodowanymi oraz rzeczoznawcami terenowymi
• Dbanie o terminowość realizacji zleceń oględzin
• Przekazanie zlecenia do realizacji do Rzeczoznawcy

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w branży likwidacji szkód komunikacyjnych
• Znajomość procedur likwidacji szkód komunikacyjnych obowiązujących w Polsce
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Pracownik call center / Pionu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych towarzystwa ubezpieczeniowego lub biura likwidacji szkód
• Osoba uporządkowana, dobrze zorganizowana, zmotywowana do pracy
• MS Office (Word, Excel) – zakres podstawowy

Oferujemy:
• Umowę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pozytywną atmosferę w doświadczonym zespole
• Komfortowe warunki pracy - zadaniowy tryb pracy

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia