Asystent/ka Oddziału Wrocław

Doradca Firmy.pl Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

DF KREDYTY to spółka oferująca profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych oraz firmowych. Dla Naszych Klientów świadczymy głównie usługi bankowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Specjalizujemy się w doborze najlepszych rozwiązań finansowych na rynku, w szczególności takich jak: kredyty hipoteczne, gotówkowe, leasingi oraz produkty ubezpieczeniowe czy inwestycyjne. Zadowolenie naszych Klientów jest naszym najważniejszym celem, dlatego stale rozwijamy Naszą ofertę produktową oraz na bieżąco rozwijamy wiedzę i umiejętności Naszych pracowników.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem
DF KREDYTY aktualnie poszukuje kandydatów
na stanowisko: Asystent/ka Oddziału Wrocław
Rejon: Wrocław

Opis stanowiska:

-przyjmowanie klientów w Oddziale Firmy.

-pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. (doświadczenie na stanowisku telemarketera będzie dodatkowym atutem)

-bieżąca obsługa biura.

Wymagania

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- nieograniczone możliwości kształtowania wysokości swojego wynagrodzenia

- atrakcyjny systemowi motywacyjny;
- szkolenia przygotowujące do pracy

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe (lub w trakcie)

- komunikatywność, sumienność, zaangażowanie;

- umiejętność pracy w zespole.

Lubisz rozmawiać z ludźmi? Nudzi Cię praca przy biurku wśród stosu dokumentów? Masz otwarty umysł i chcesz się rozwijać? Aplikuj już dziś!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Prezentacja firmy

DF KREDYTY to spółka oferująca profesjonalne doradztwo w zakresie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse