Asystent/ka Lidera Wprowadzania Zmian Produktu

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
  • Pomoc w przygotowywaniu pakietu dokumentacji dot. zmian rysunkowych (CN package).
  • Wsparcie Lidera wprowadzania zmian produktowych przy przeprowadzaniu analiz zmian produktowych dla bieżących procesów produkcyjnych (proces Design Change Notice).
  • Wsparcie procesu dystrybucji zmian rysunkowych do właściwych działów/osób odpowiedzialnych za proces, w którym nastąpiła zmiana.
  • Pomoc w przygotowywaniu zestawień Design Change Notice (wyników i statusów realizacji).
  • Wsparcie w uzyskaniu precyzyjnego opisu zmiany od Inżyniera Produktu (w przypadku niejasności).
  • Bieżące uaktualnianie europejskiej bazy danych zmian produktowych.
  • Wsparcie Liderów wprowadzania zmian wg bieżących potrzeb.

Wymagania:
  • Status studenta (studia niestacjonarne, preferowane techniczne).
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    w szczególności: Excel.
  • Umiejętności organizacyjne, analityczne
    i interpersonalne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Znajomość systemu PLM będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość produktów/procesów EPS.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Udział w imprezach firmowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Administracja biurowa