asystent/-ka kontrolera finansowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Wrocławia ( Psie Pole), poszukujemy kandydatów / kandydatki:

Nr ref.: 39321
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • kalkulacja kosztów jednostkowych i cen transferowych
  • ekonomiczne zamknięcie miesiąca
  • planowanie i budżetowanie podległej jednostki
  • analiza i wsparcie projektów inwestycyjnych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne ( preferowane kierunki Controlling lub Finanse Przedsiębiorstw)
  • język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenie w finansach i/lub controllingu
  • doskonałe zdolności analityczne
  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)