Asystent/ka Kierownika Projektu

Fabryka Dekoracji.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy największą w Polsce firmą scenograficzną, działającą od 1994 r. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji scenografii teatralnych, telewizyjnych, eventów, muzeów, wystaw.

Przygotowujemy projekty techniczne, wynajmujemy sceny koncertowe i organizujemy wydarzenia kulturalne, uczestniczymy w realizacjach projektów filmowych, wykonujemy wizualizacje i animacje 3D.

Do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wsparcia przy realizacji projektów telewizyjnych i imprez eventowych
  • Prowadzenie dokumentacji zleceń
  • Zamówienia niezbędnych materiałów do realizacji projektów,
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji projektowej
  • Organizowanie podróży służbowych,
  • Organizacja transportów,
  • Współpraca z działem projektowym, produkcją
  • Bieżący kontakt z Kierownikiem Projektu, podwykonawcami, uczestnikami projektu, wsparcie w zadaniach bieżących

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne bardzo dobra samoorganizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Staranność, terminowość
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość materiałów budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem drogowym, dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy w zgranym zespole
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Architektura, Praca Obsługa klienta