ASYSTENT/KA KIEROWNIKA PROJEKTU INWESTYCYJNEGO

DZMT Zimnoch Teodorowski Spółka Jawna

31-069 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie dokumentów technicznych do projektu zgodnie z wytycznymi Kierownika Projektu
• Zdobywanie ofert od dostawców firmy i sporządzanie list zakupowych dla realizowanego projektu
• Optymalizacja projektów pod okiem kierownika
• Przygotowywanie raportów postępu prac nad projektem
• Pomoc w przygotowaniu budżetu projektu oraz w opracowaniu harmonogramu projektu
• Pomoc w przygotowaniu oferty handlowej

Wymagania

•Ukończone wyższe studia techniczne lub student IV, V roku - preferowane kierunki: budownictwo, konstrukcje budowlane, architektura
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Umiejętność obsługi programu AutoCAD
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy - warunek konieczny
Szukamy osoby komunikatywnej i wesołej. Mamy młody zespół i szukamy osoby, która się szybko zaaklimatyzuje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Deweloperem. Specjalizujemy się w tworzeniu małych i śre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie / dodatki
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie