Asystent/ka Kierownika Projektu Inwestycyjnego

GTZ Development Sp. z o.o.

31-069 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie dokumentów technicznych do projektu zgodnie z wytycznymi Kierownika Projektu
• Zdobywanie ofert od dostawców firmy i sporządzanie list zakupowych dla realizowanego projektu
• Optymalizacja projektów pod okiem kierownika
• Przygotowywanie raportów postępu prac nad projektem
• Pomoc w przygotowaniu budżetu projektu oraz w opracowaniu harmonogramu projektu
• Pomoc w przygotowaniu oferty handlowej

Wymagania

• Ukończone wyższe studia techniczne / lub student IV, V roku / preferowane kierunki: budownictwo, konstrukcje budowlane, architektura
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność obsługi programu AutoCAD
• Umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy - warunek konieczny

Szukamy osoby komunikatywnej i wesołej . Mamy młody zespół i szukamy osoby , która się szybko zaklimatyzuje.

Prezentacja firmy

Firma dewelopersko-inwestycyjna. Profil działalności: budownictwo jedno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie