Asystent/ka Kierownika Działu Technicznego

Platinum Residence Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Platinum Residence Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne

Opis stanowiska:

  • Współpraca z dostawcami
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Wsparcie pracy kierownika działu technicznego
  • Bieżące monitorowanie działań w zakresie naprawy usterek gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Sporządzanie zestawień oraz raportów
  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z firmami zewnętrznymi w celu uzgodnienia napraw i konserwacji
  • Rejestracja faktur w systemie
  • Archiwizacja dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną sprzętu AGD i RTV,
  • Kontrola stanu technicznego apartamentów,
  • Zarządzanie gospodarką magazynową,
  • Udzielanie informacji oraz wsparcia technicznego gościom w zakresie użytkowania urządzeń w apartamentach,
  • Świadczenie usług wsparcia technicznego dla pracowników firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak zespołowej,
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • Zdolność do realizacji wielu zadań pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy bez stałego nadzoru,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Uczciwość,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • umowę o pracę,
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie