Asystent /ka kierownika budowy

KGP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

KGP Greenhouses Sp. z o.o.

Lider w budowie obiektów szklarniowych na całym świecie do swojego biura w Łodzi poszukuje

Zakres obowiązków:

codzienna współpraca z Kierownikiem Budowy w zakresie koordynacji prac realizowanych międzynarodowych robót budowlanych, m.in.:

  • organizacja transportów maszyn budowlanych,
  • organizacja wynajmu maszyn budowlanych,
  • organizacja napraw/serwisów samochodów służbowych, maszyn budowlanych,
  • organizacja zakwaterowania pracowników budowlanych,
  • organizacja zakupów materiałowych,
  • wsparcie kierowników brygad w zakresie organizacyjnym i administracyjnym,
  • koordynacja i terminowość zleconych zadań,

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny. Znajomość języka holenderskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,
  • przedsiębiorczość, komunikatywność,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki i sumienność,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowych projektach budowlanych,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • doskonałe warunki pracy w międzynarodowym środowisku pracy

Prosimy o CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Firma GAKON Horticultural Projects buduje obiekty szklarniowe na całym ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie