Asystent/-ka Handlowca / Sales Assistant

Connect Distribution Sp. z o.o.

Warszawa, 02-640, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą handlową działającą na rynku ICT od 18 lat w zakresie dystrybucji specjalistycznego oprogramowania i sprzętu komputerowego.

Firma jest bezpośrednim przedstawicielem na polskim rynku ponad 30-tu zagranicznych producentów, których rozwiązania oferujemy w Polsce oraz kilkunastu krajach Europy Środkowo-Wschodniej gdzie posiadamy swoje przedstawicielstwa.

Oferujemy ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z ubezpieczeniem oraz szerokie możliwości szkoleń zarówno w kraju jak i zagranicą.

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

• bieżąca obsługa partnerów handlowych

• przygotowywanie wycen i ofert handlowych

• współpraca z działem handlowym przy realizacji dostaw

• współpraca z działem marketingu przy realizacji szkoleń i konferencji

• wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie komputerowym

• aktywna rozbudowa sieci partnerskiej

Pracujemy w biurze lokalizowanym na Mokotowie w Warszawie. Formą zatrudnienia jest Umowa o Pracę (pierwsza na 1-3 miesięczny okres próbny a po pomyślnej weryfikacji Umowa na czas nieokreślony).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• zaangażowania i sumienności

• dobrej organizacji pracy

• umiejętności pracy w zespole

• wykształcenia na poziomie licencjatu lub wyższego

• znajomości j. angielskiego (w mowie i piśmie)

• mile widziane będzie doświadczenie w pracy w dziale handlowym, dziale obsługi klienta lub telemarketingu

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie (e-mailem) krótkiego listu motywacyjnego oraz CV (w języku polskim) dodatkowo załączając informację na temat oczekiwanego wynagrodzenia oraz możliwego terminu podjęcia pracy.

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż