Asystent/ka działu

CROWE

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie pracy danego działu (księgowość, kadry, płace, marketing, podatki)
  • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów w danym dziale
  • Wspieranie zespołów w przeprowadzaniu analiz i badań rynku
  • Przygotowywanie raportów; opracowywanie prezentacji
  • Pomoc przy prawidłowym dekretowaniu dokumentów do systemu

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych
  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze preferowanego działu
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność wyciągania wniosków
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Elastyczny czas pracy
  • Różnorodność, charakteryzującą się pracą dla wielu Klientów o różnej specyfice działalności
  • Możliwość nabywania wiedzy od profesjonalistów
  • Możliwość uczestnictwa w ciągłym usprawnianiu standardów obsługi Klienta
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową na atrakcyjnych warunkach
  • Kursy językowe online (angielski, niemiecki)
  • Świetną lokalizację każdego z biur

Prezentacja firmy

Grupa Advartis to rodzinna atmosfera w połączeniu z międzynarodowym char... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja