Asystent/ka działu

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • wsparcie logistyczno-organizacyjne działu komunikacji marketingowej,
  • zamawianie materiałów i usług na potrzeby biura,
  • organizacja spotkań,
  • prowadzenie kalendarza spotkań i delegacji przełożonych,
  • kontrola dokumentacji związanej z delegacjami,
  • wprowadzanie i aktualizacja regulacji wewnętrznych.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta/ki działu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność komunikacji i budowania relacji w zespole,
  • sumienność, dokładność, obowiązkowość.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pakiet szkoleń wdrażających i podnoszących umiejętności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy