asystent/ka działu wsparcia sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 41142
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • organizacja pracy biura działu sprzedaży
  • opieka nad obiegiem dokumentacji
  • obsługa administracyjna szkoleń prowadzonych przez dział
  • obsługa klienta (telefoniczna i e-mailowa)
  • administracyjne wsparcie dla pracowników działu
  • tworzenie protokołów

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość programu SAP  i orientacja w technicznej budowie maszyn będą dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność i zaangażowanie
  • otwartość i komunikatywność

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w znanej, renomowanej firmie międzynarodowej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)