Asystent/ka działu sprzedaży

OTTO Work Force

Reda, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Reda

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Reda, ul. Długa
Nr ref: MK/ADS/REDA/12/17

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze klienta
Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Outlook i Excel)
Umiejętność organizowania pracy własnej
Znajomość języka angielskiego jest mile widziana
Dyspozycyjność do pracy 6h dziennie, przez 5 dni w tygodniu

Obowiązki:

Proste prace biurowe
Bieżące wsparcie dla klienta, udzielanie informacji
Dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji
Zapewnianie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta

Oferujemy:

Umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową
Atrakcyjne wynagrodzenie (21 zł brutto/h)
Pracę od poniedziałku do piątku
Możliwość rozwoju zawodowego
Bardzo przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.