Asystent/ka Działu Operacyjnego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper powierzchni komercyjnych, który obecnie poszukuje proaktywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Asystent/ka Działu OperacyjnegoMiejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • Wsparcie prac zespołu Operacyjno – Finansowego, zarówno merytoryczne jak i administracyjne.
  • Bliska współpraca z Szefem Działu przy bieżących aktywnościach zawodowych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów .
  • Udział w sporządzaniu raportów oraz analiz.
  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak dział prawny, leasingu, czy technicznym.

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie z obszaru finansów, rachunkowości, itp.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość programu EXCEL.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania oraz proaktywne podejście do pracy.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w prężnie rozwijające się firmie o liczącej się pozycji na rynku nieruchomości komercyjnych.
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.